Музичка култура 1. Уџбеник за први разред основне школе

Уџбеник уводи најмлађе ученике у свет музике. Састоји се из низа музичких игара, упутстава за прављење дечјих музичких инструмената и задатака помоћу којих ученици кроз игру, песму и дружење стичу основна музичка знања и унапређују креативност. Уџбеник је пропраћен аудио и видео материјалом који чине дела дечје, народне и уметничке музике. Музичким примерима (аудио и видео записима) може се приступити преко сајта Креативног центра или директно – скенирањем QР кода који је дат на уводној страни сваке књиге. Уџбеник је у потпуности прилагођен захтевима новог програма наставе и учења (2018/2019).

Аутор: Владица Илић
Илустратор: Александар Стојшић