Музичка култура 5. Уџбеник за пети разред основне школе

Уџбеник је подељен на седам тематских целина посвећених музичком стваралаштву и у потпуности је прилагођен захтевима новог програма наставе и учења (2018/2019). Излагање о композиторима и њиховим делима пропраћена су аудио и видео материјалом који чине позната дела у интерпретацији најзначајнијих оркестара, диригената, солистичких и камерних извођача, а којем се може приступити преко сајта Креативног центра.

Аутор: Владица Илић

Формат: 20,8 x 26 cm 96 стр., Меки повез, пун колор, ћирилица