Радни листови

Весели вртић

У овој књизи обједињени су разноврсни садржаји неопходни за темељну припрему детета за полазак у школу. Радни листови полазе од Општих основа предшколског програма и обухватају вежбе из математике, предмета Свет око нас, графомоторичке вежбе и вежбе повезане с припремом за почетно читање и писање. Књига садржи 136 радних листова, 88 налепница и бројне идеје намењене васпитачима за додатни рад с децом. Књига је добила награду за Најбољи европски уџбеник у Франкфурту 2014. године.

Аутор: Симеон Маринковић, Славица Марковић
Илустратор: Маја Веселиновић, Борис Кузмановић

Формат: 23 x 29 cm 140 стр. + 3 стр. с налепницама, меки повез, пун колор, ћирилица
SMS шифра: 0VV

Пролеће – лето 2017.

Ново издање у боји! Друга из серије "великих књига за предшколце". Кроз четрдесетак тема, датих у облику занимљивих задатака и вежби, обрађене су области: математика, природа и друштво, опажање, цртање, припрема за писање и друго. Неке од тема из ове књиге су: Помажемо једни другима, Временски календар, Како расту биљке, На мору, Храна, Ваздух, Путовање и друге.

Аутор:

Јесен – зима 2017.

Ново издање у боји! Ова обимна радна сликовница садржи око 40 тема обрађених кроз занимљиве вежбе и задатке. Неке од тема су: Моје играчке, Моја кућа, Другарство, Јесен, Домаће животиње... У оквиру сваке теме обрађени су садржаји из различитих области – математика, природа и друштво, припрема за писање, учење слова, опажање. Одлична радна свеска за припрему деце за полазак у школу.

Аутор:

Јесен - зима