Где станују животиње

Нова књига из едиције Отвори прозорчић помоћи ће вашем детету да уз смех и игру сазна многе занимљивости из животињског света. Отварањем прозорчића иза којих се крију изненађења најмлађи читаоци ће на забаван начин сазнати где станују неке животиње.

Аутор: Симеон Маринковић, Славица Марковић

Формат: 15 x 15 cm. 22 стр., картон, пун колор, ћирилица

Ко? Шта? Где? ДОМАЋЕ ЖИВОТИЊЕ

Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет који их окружује.

Ко? Шта? Где? ВОЗИЛА

Ко? Шта? Где? ЗАНИМАЊА

Књиге из едиције Ко? Шта? Где? намењене су дружењу деце и родитеља. Постављање питања на основу слика подстаћи ће децу да открију одговоре и да тако брзо и лако упознају свет око себе.

Ко шта носи?

Картонска сликовница-преклапалица намењена је најмлађим читаоцима. Као и у другим сличним издањима Креативног центра, и овде је на малишанима да сами открију праве одговоре на постављена питања који су скривени иза прозорчића у књизи. Појмови који се појављују на страницама пажљиво су одабрани, па је ова сликовница добро подстицајно средство за развој најмлађих.

Аутор: Кристина Местурини
Илустратор: Мацоко Тасан Сара