Географија 5. Уџбеник за пети разред основне школе

УЏБЕНИК ЋЕ БИТИ У ПРОДАЈИ ОД 1. АВГУСТА 2018. Уџбеник има осам тематских целина у оквиру којих су обрађени садржаји који воде остварењу исхода предвиђених новим програмом наставе и учења. Квалитетне фотографије, илустрације и карте, шематски прикази, географске занимљивости, прегледи градива и провере знања функционално допуњавају основни текст и значајно доприносе реализацији предвиђених исхода.

Аутор: Драган Милошевић

Формат: 20,8 x 26 cm 132 стр., меки повез, пун колор, ћирилица