Нов Предшколски каталог

Стигао је нов предшколски каталог "Креативног центра"!

Прелистајте  каталог и упознајте се са актуелном понудом радних листова за све васпитне групе,  с бројним додатним материјалима за рад, као и с новим приручницима намењеним васпитачима и родитељима.

Свака вртићка група која се определи за радне листове „Креативног центра" добиће на поклон висиномер с јунацима наше едиције „Школице" и један постер „Јабука" или „Крушка" за сваку вртићку групу.

Скрећемо пажњу и на едицију „Забавни свет геометрије" која је освојила награду Најбољи европски уџбеник у категорији материјала за предшколце на Франкфуртском сајму књига 2017. године.

Подсећамо вас и на „Весели вртић", најпродаваније радне листове за предшколце у 2017/2018. години, као и на издање популарних радних свезака „Пролеће - лето" и „Јесен - зима" у боји.

Што се васпитача тиче, поред популарне едиције приручника за васпитаче „Корак по корак", подсећамо и на два приручника која могу бити значајна подршка васпитачима и родитељима у  темељној припреми деце за полазак у школу:  „Предшколац у свету математике", приручник чији се аутори баве правилним и постепеним развијањем основних  математичких појмова код деце, као и на нов приручник „Од гласа до слова", намењен онима који се  баве децом у процесу развијања предвештина читања и писања.

Ту је и приричник „Цртам, шарам и рукама стварам", који нуди бројне идеје за организовање графичко-ликовних игара и активности с децом јасленог узраста.

Нове припреме и планови по новом програму за први и пети разред

У складу с новим програмима за први и пети разред основне школе припремили смо детаљно разрађене наставне припреме са уграђеним образовним стандардима и исходима, као и месечне и годишње оперативне планове.

Преузмите нове припреме за први разред:
Српски језик 1

Српски језик 1- рад по комплексном поступку

Математика 1

Преузмите нове месечне и годишње планове за први разред

Српски језик 1 - рад по комплесном поступку

Српски језик 1- букварска метода

Математика 1

Ликовна култура 1

Музичка култура 1

Преузмите нове припреме за пети разред

Српски језик 5

Математика 5

Географија 5 (1. део) и (2.део)

Преузмите нове месечне и годишње планове за пети разред

Српски језик 5

Математика 5

Географија 5

Ликовна култура 5

Нови уџбеници "Креативног центра" за пети разред основне школе

Прелистајте нове уџбенике "Креативног центра" за пети разред основне школе:

- Читанка

- Српски језик

- Математика - уџбеник

- Математика - збирка задатака

- Музичка култура

- Ликовна култура

- Географија

Нови уџбеници "Креативног центра" за први разред основне школе

Прелистајте нове уџбенике "Креативног центра" за први разред основне школе:

- Буквар

- Читанка 1

- Математика 1- уџбеник

- Математика 1- радна свеска

- Свет око нас 1 - уџбеник

- Свет око нас 1- радна свеска

- Ликовна култура 1

- Музичка култура 1

- Почетница - Шта све деца знају

Почетница - Чудна ми чуда

- Почетница -Пишем, пишем

- Почетница - Причам ти причу

Цене за нове уџбенике за први и пети разред по новом програму

Школе које желе да наруче уџбенике и приручнике Креативног центра за школску 2018/2019. годину могу то да учине помоћу наруџбенице.

Преузмите наруџбеницу за уџбенике и приручнике Креативног центра по новом програму за школску 2018/2019. годину овде:

• за први разред download
  • за пети разред download

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 >>