Нови одобрени уџбеници

Министар просвете и науке донео је решења којима се одобравају за издавање и употребу нови уџбеници Креативног центра.

То су Ликовно за предшколце, Грађанско васпитање - радна свеска за 4. разред, Контролне вежбе из математике за 4. разред, Ликовна култура за 4. разред и Српски језик за 8. разред - радна свеска.

Креативни центар на Зимским сусретима учитеља 2012.

Креативни центар ће и ове године на традиционалним Зимским сусретима учитења Србије изложити свој школски програм за прва четири разреда основне школе.

На изложбама ће учитељи моћи да детаљније разгледају:

1. Уџбенике и радне свеске за прва четири разреда основне школе, одобрене од стране Министарства просвете и науке

2. Нове уџбенике и радне свеске за 4. разред основне школе који су у процедури одобравања

3. Радне свеске за реализацију припремног предшколског програма, одобрене од стране Министарства просвете и науке

4. Приручнике, радне свеске, књиге из популарне науке и школске атласе који се могу користити као допунски и додатни материјали за наставу и учење.

Изложбама ће присуствовати и уредници, од којих заинтересовани учитељи могу добити додатне информације.

ЈАНУАР: Трстеник - субота, 21.; Нови Сад - субота, 28.

ФЕБРУАР: Београд - субота, 4.; Београд - недеља, 5.; Рума - субота, 11.; Пожаревац - субота, 11.; Пријепоље - субота, 18.; Параћин - субота, 25.; Крушевац - субота, 25.; Ужице - субота, 25.; Крагујевац - недеља, 26.; Јагодина - недеља, 26.

МАРТ: Кула - субота, 3.; Лозница - субота, 3.; Чачак - субота, 10.; Лесковац - субота, 10.; Aлексинац - субота, 10.; Неготин - недеља, 11.; Панчево - субота, 17.; Ниш - субота, 17.

Видео презентација уџбеника математике од 5. до 8. разреда

Видео презентацију уџбеника математике од 5. до 8. разреда можете да погледате овде.

Нови уџбеници у процедури одобравања

Нове уџбенике Креативног центра за четврти разред основне школе у процедури одобравања можете да погледате овде.

Нови школски каталог

Нови школски каталог за 2012-2013. годину можете да погледате овде. На овој страници погледајте и флајере за уџбенике за више разреде основне школе.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 >>