Награда основној школи из Раковице

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

На слици су Станислав Стевуљевић, директор ОШ "Никола Тесла" из Раковице, и представница Креативног центра.

Поклон школи у Краљеву

На слици су Снежана Јовановић, директорка ОШ "Олга Милутиновић" из Краљева, и представник Креативног центра.

Поклон за ђаке у Бољевцу

На слици су Вујка Фишић, представница ОШ "9. српска бригада" из Бољевца, и представник Креативног центра.

Награђена новобеоградска школа

На слици су Мирјана Стојисављевић, директорка ОШ "Борислав Пекић" из Новог Београда, представница Креативног центра и представница школе.

Креативни центар у Винчи

На слици су Драгољуб Гајић, директор ОШ "Никола Тесла" из Винче, и представник Креативног центра.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>