Поклон школи из Кладова

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

На слици су Бобан Радуловић, директор ОШ "Вук Караџић" из Кладова, и представник Креативног центра.

Награђена школа у Параћину

На слици су представник Креативног центра и Душица Иванковић, директорка ОШ "Радоје Домановић" из Параћина.

Креативни центар у Лађевцима

На слици су представник Креативног центра и Звонко Љубисављевић, директор ОШ "Драган Ђоковић Уча" из Лађеваца.

Поклон шабачкој школи

Недавно је поклон добила и ОШ "Јанко Веселиновић" из Шапца. На слици су директорка Љиљана Стојановић са ђацима те школе и представник Креативног центра.

Награђена школа у Скели

Креативни центар је недавно наградио ОШ "Никола Тесла" из Скеле. На слици су педагог те школе Бојана Мићаловић и представник Креативног центра.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>