Креативни центар у Новом Пазару

Поводом двадесет година од објављивања своје прве књиге Креативни центар покренуо је акцију награђивања педесет основних школа широм Србије са којима је остварио успешну сарадњу.

Креативни центар је наградио Основну школу "Стефан Немања" у Новом Пазару. На слици су представница школе и представник Креативног центра.

Креативни центар у Лапову

На слици су Славица Томић, директорка ОШ "Светозар Марковић" из Лапова, и представник Креативног центра.

Награђена школа у Пожаревцу

На слици су представници ОШ "Краљ Александар I" из Пожаревца.

Поклон за новобеоградску школу

На слици су представница Креативног центра и Ђина Узелац, вршилац дужности директора ОШ "Младост" у Новом Београду.

Поклон Креативног центра још једној школи

На слици су директор Основне школе "Светозар Марковић" из Крагујевца и представница Креативног центра.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>