Нове цене уџбеника и наруџбеница за школску 2017/2018

Ускоро почиње претплата на уџбенике за наредну школску годину - представљамо вам новине у понуди "Креативног центра" за школску 2017/2018. годину.

Уџбенике из Ликовне културе и Грађанског васпитања можете набавити по новим, сниженим ценама.

Наруџбенице за комплетан уџбенички програм "Креативног центра" за школску 2017/2018. годину, укључујући и уџбенике на језицима мањина, можете преузети с нашег сајта или затражити мејлом.

"Креативни центар" на „Зимским сусретима учитеља Србије" 2017.

Током јануара, фебруара и марта 2017. године у деветнаест градова Србије одржаће се „XXXIII Зимски сусрети учитеља Србије", које организује Савез учитеља Републике Србије у сарадњи с локалним друштвима учитеља. Полазници ће бити у прилици да похађају једну од више понуђених акредитованих једнодневних обука и добијају Уверење о савладаној обуци у трајању од 8 сати (8 бодова).

Као и претходних година, представници „Креативног центра" учествоваће на свим сусретима, где ће изложити нашу понуду уџбеника и додатних материјала за школску 2017/2018. годину.

Распоред одржавања овогодишњих „Зимских сусрета" формулар за пријаву можете преузети на сајту Савеза учитеља Републике Србије www.surs.org.rs, а информације о уџбеничком програму „Креативног центра" налазе се на сајту www.kcskola.rs или се можете обратити продајним тимовима„Креативног центра".

Тим задужен за град Београд

Комерцијалиста Јелена Бањанин

Тел: 011 2440 659, 011 3820 464;

e-mail: jelena.banjanin@kreativnicentar.rs

Тим задужен за централну Србију и КиМ

Комерцијалиста Драган Николић

Тел: 011 3820 483;

e-mail: dragan.nikolic@kreativnicentar.rs

Тим задужен за Војводину

Комерцијалиста Јелена Марковић

Тел: 011 2400 333; e-mail: jelena.markovic@kreativnicentar.rs

Бесплатни софтвери за програм LEGO EDUCATION®

Од 10. јануара 2017. године сви софтвери, приручници и e-learning материјали из програма LEGO® EDUCATION  постали су бесплатни и можете их скинути са сајта https://education.lego.com/en-us/downloads

Више информација о програму LEGO® Education  можете добити на предстојећем сајму Нове технологије у образовању ( који се одржава од 9. до 11. фебруара 2017 у  београдском Belexpocentru)  у оквиру кога ће на штанду "Креативног центра" бити одржане радионице и представљања LEGO® Education материјала за предшколце, основце и средњошколце.
Сви заинтересовани за учешће на овим радионицама могу се пријавити на мејл  dejan.begovic@kreativnicentar.rs

Погледајте нови LEGO EDUCATION® КАТАЛОГ и нови ЦЕНОВНИК за 2017. годину.

Програм LEGO® Education смислили су стручњаци компаније LEGO® као подршку професионалцима који раде с децом у предшколским установама, основним и средњим школама. LEGO® Education конципиран је тако да деци кроз игру пружи образовна и развојна искуства у оквиру групе у којој сарађују.

"Креативни центар" је једини овлашћени увозник програма LEGO® Education за Србију, а  све додатне информације о овим училима можете добити ако се обратите на мејл dejan.begovic@kreativnicentar.rs

Поклон календар!

За сваку куповину преко нашег сајта, у Клубу књижари „Креативни центар" или у просторијама „Креативног центра" у Градиштанској 8 - добићете на поклон календар за 2017. годину!

Акција траје до истека залиха!

Новогодишњи књигопакетићи у Клубу књижари и на сајту „Креативног центра"

Од 1. децембра до 14. јануара у понуди Клуба књижаре "Креативни центар"(ТЦ "Еуроцентар, Дечанска 5/ Македонска 30)  наћи ће се више од 30 новогодишњих књигопакетића - пакета књига за децу различитог узраста - по специјалним, веома повољним новогодишњим ценама!

Ове године припремили смо и посебан избор од 12 пакетића које ћете моћи да купите преко нашег сајта www.kcknjizara.rs/akcije

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 >>