Поклон календар!

За сваку куповину преко нашег сајта, у Клубу књижари „Креативни центар" или у просторијама „Креативног центра" у Градиштанској 8 - добићете на поклон календар за 2017. годину!

Акција траје до истека залиха!

Новогодишњи књигопакетићи у Клубу књижари и на сајту „Креативног центра"

Од 1. децембра до 14. јануара у понуди Клуба књижаре "Креативни центар"(ТЦ "Еуроцентар, Дечанска 5/ Македонска 30)  наћи ће се више од 30 новогодишњих књигопакетића - пакета књига за децу различитог узраста - по специјалним, веома повољним новогодишњим ценама!

Ове године припремили смо и посебан избор од 12 пакетића које ћете моћи да купите преко нашег сајта www.kcknjizara.rs/akcije

Стижу награде за најбоље LEGO® приче!

Прошле недеље почели смо да уручујемо награде васпитачима и предшколским установама чије су LEGO® приче победиле на нашем летњем конкурсу „Причамо LEGO® приче", па смо посетили Димитровград и Пожаревац. Током ове недеље планиране су посете Апатину, Новом Саду и Ветернику, где ће бити уручене преостале награде.

Прва награда је отишла у Димитровград, за причу МАЦА ПРЕЉА, чији су аутори Маја Ђуров-Залтков и Драгана Иванов, васпитачи из ПУ „8. септембар".

Током посете Димитровграду наше колеге Дејана Беговића, извршног директора, и Александра Бундала примила је и директорка ПУ „8. септембар" Соња Каменов са својом помоћницом Вером Васов.

Једну од две друге награде освојила је Емина Станковић из ПУ „Љубица Вребалов" у Пожаревцу за причу УНИШТИВАЧИ ШУМА И ВЕШТИЦЕ

Награда је свечано уручена на састанку колегијума предшколске установе, у присуству директорке Марије Бајић.

"Креативни центар" на Нишком сајму књига

„Креативни центар" биће један од излагача на 53. Нишком сајму књига и графике, који се одржава од 25. новембра до 3. децембра 2016. године у Хали „Чаир".

„Креативни центар" понудиће на овом сајму широк избор изванредно илустрованих сликовница и књига за најмлађе, популарну психолошку литературу за адолесценте и родитеље, савремене романе за младе, уџбенике и радне свеске за основну школу, радне листове за децу предшколског узраста, као и многобројне приручнике намењене родитељима, васпитачима и учитељима, а попусти на наша издања кретаће се од 10% до 25%.

Сви радни уџбеници „Креативног центра" продаваће се на сајму с посебним попустом од 20% до 70%, а одабрана издања „Креативног центра" продаваће се по посебним, outlet ценама.

Свечано отварање сајма је у петак, 25. новембра, у 18 h, а организатор је Нишки културни центар.

Акција за школске библиотеке

У току је акција Министарства просвете, науке и технолошког развоја за набавку опште продукције за обнову фонда Ваше школске библиотеке.

Подсећамо Вас на то да је „Креативни центар" најнаграђиванији издавач књига за децу у Србији и да Вам може понудити више стотина врхунских издања опште продукције - књиге, енциклопедије и серијске публикације за децу са уметничким, научно-популарним и информативним садржајем намењеним ученицима - која доприносе унапређивању квалитета наставе свих наставних предмета у складу са прописаним наставним планом и програмом. Поред тога, сва наша издања квалитетно су одштампана, што је посебно важно за дугогодишњу употребу у библиотекама

Погледајте каталог и ценовник издања „Креативног центра" која су специјално намењена основним школама.

Ценовник

Искористите прилику да у оквиру ове акције  по најповољнијим ценама набавите најновија издања „Креативног центра"  и да њима обогатите фонд школске библиотеке, а њу учините местом на коме се ученици радо окупљају.

За више информација о понуди и повољностима везаним за набавку издања „Креативног центра" можете се јавити нашим сарадницима:

Тим задужен за град Београд
Комерцијалиста Јелена Бањанин
Тел. 011 2440 659, 011 3820 464, е-маил  jelena.banjanin@kreativnicentar.rs

Тим задужен за централну Србију и КиМ
Комерцијалиста Драган Николић
Тел. 011 3820 483, е-маил  dragan.nikolic@kreativnicentar.rs

Тим задужен за Војводину
Комерцијалиста Јелена Марковић
Тел. 011 2400 333, е-маил jelena.markovic@kreativnicentar.rs

Позивамо Вас да нам се јавите што пре како бисмо на време успели да реализујемо наруџбинe због краткog рокa за завршетак целог процеса и за подношење финансијских извештаја и рачуна за купљене књиге школским управама (25. децембар 2016.)

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>