Ликовна култура 6. Уџбеник за шести разред основне школе

КЊИГА ЋЕ БИТИ ДОСТУПНА ЗА ИСПОРУКУ ПОСЛЕ 15. АВГУСТА 2019! Уџбеник садржи пет тематских целина: Боја, Комуникација, Текстуре, Маштарије, Простор и ја. Садржаји су прилагођени захтевима новог плана наставе и учења (2019/2020). Разноврсни примери и прилози ученицима помажу да се упознају са стваралаштвом познатих уметника. Уз обрађене теме понуђени су и бројни предлози за рад уз примену различитих ликовних техника и материјала.

Аутор: Мирјана Живковић

Формат: 21 x 26 cm 72 стр., меки повез, пун колор, ћирилица