Географија 6. Уџбеник за шести разред основне школе

КЊИГА ЋЕ БИТИ ДОСТУПНА ЗА ИСПОРУКУ ПОСЛЕ 15. АВГУСТА 2019! Уџбеник има седам тематских целина у оквиру којих су обрађени садржаји који воде остварењу исхода предвиђених новим програмом наставе и учења. Свака наставна јединица праћена је питањима и задацима којима се проверава усвојеност обрађених садржаја. На крају сваке тематске целине налази се прегледни сажетак обрађеног градива у виду основних теза и шематски приказ појмова обрађених у оквиру наставне теме. На крају књиге дат је регистар појмова обрађених у уџбенику. Квалитетне фотографије, илустрације и карте, шематски прикази и географске занимљивости функционално допуњавају основни текст.

Аутор: Драган Милошевић, Јована Тодорић, Мирослав Маркићевић

Формат: 20, 8 x 26 cm 232 стр., меки повез, пун колор, ћирилица