Преузмите припреме и планове за школску 2018/2019. годину

Нове наставне припреме, годишње и месечне планове који прате наше нове уџбенике за први и пети разред основне школе можете преузети у делу Приручници и припреме.

У овом делу можете преузети и припреме, годишње и месечне планове за II, III и IV разред основне школе.

На појединачним линковима за сваки разред и предмет налази се фајл у коме се налазе припреме, годишњи план, као и месечни план (без датума), а доступни су месечни планови са датумима по школском календару Србије и Војводине.

Где можете купити уџбенике „Креативног центра“?

Уџбенике „Креативног центра" можете наручити преко сајтова www.kcknjizara.rs(одељак Уџбеници) или www.kcskola.rs

За све онлајн наруџбине у вредности већој од 1800 динара (након обрачуна интернет попуста) достава на територији Србије је БЕСПЛАТНА.

Погледајте упутство за наручивање преко сајта.

Уџбенике, такође можете купити:
у Клубу књижари „Креативни центар" у Београду - ТЦ  „Еуроцентар" (Македонска 30 / Дечанска 5), радно време: радним данима од 9 h до 21 h, суботом од 9 h до 17 h;
у просторијама „Креативног центра" на Звездари (Градиштанска 8), радно време: од понедељка до петка, од 8 h до 16 h.

Уџбенике „Креативног центра" можете купити и у некој од књижара широм Србије - погледајте списак књижара у којима се продају наши уџбеници.

Нов приручник за васпитаче и стручне сараднике - Учење кроз праксу у вртићу

Циљ приручника Учење кроз праксу у вртићу. Приручник за рефлексивне практичаре јесте да васпитаче и стручне сараднике подсети, охрабри и упозна с новим приступом који заступа идеју професионалног учења у самој пракси. Овакво учење води остварењу квалитетније (рефлексивне) праксе, односно подразумева учење у реалном контексту.

Ефикасна рефлексивна пракса може се упоредити с компасом. Као што компас помаже при оријентацији, тако и рефлексивна пракса пружа помоћ васпитачима и стручним сарадницима да схвате где се налазе на свом професионалном путу и куда даље желе да иду.

Овај приручник настао је с намером да васпитачима и стручним сарадницима, као професионалцима који реализују различите аспекте предшколског образовања и васпитања, отвори нове могућности, прошири погледе и пружи увиде у досадашњу васпитну праксу и рад с децом.

Приручник садржи четири целине:

1.теоријски део - осврт на појам рефлексије и на најважније сегменте праксе васпитача и стручних сарадника;

2. приказ тока истраживања, с белешкама васпитача и заједничким увидима који из њих произлазе;

3. преглед компетенција васпитача и стручних сарадника, које воде ка рефлексивном практичару;

4. прилоге.

Додатни материјали "Креативног центра"

И ове године Креативни центар у понуди има бројне додатне материјале за ученике од првог до четвртог разреда, уџбенике за изборне предмете и материјале за пројектну наставу.

Прелистајте наш каталог додатних материјала и упознајте се с нашом овогодишњом понудом.

Припреме за све предмете, као и комплетне месечне и годишње планове, можете преузети с нашег сајта.

Креативни центар  и ове године учествује на Сабору учитеља Србије, који ће се - под називом Унапређивање наставне праксе кроз размену професионалних искустава - одржати 16. и 17. јуна у холу Учитељског факултета у Београду.

Позивамо вас да посетите наш штанд и упознате се с нашом комплетном уџбеничком понудом, као и бројним додатним материјалима намењеним наставницима и ученицима.

Куповина уџбеника за први и пети разред

Креативни центар припремио је нове уџбенике за први и пети разред основне школе према новим програмима наставе и учења за школску 2018/2019. годину, а којe je одобрило Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

Ови уџбеници постављени су на наш сајт, где можете прегледати део њиховог садржаја, a уколико желите, можете их преко сајта и наручити у претплати тако што ћете направити посебну наруџбину само за њих.

Редовна испорука ових уџбеника почиње од 1. августа, када ћете, осим преко нашег сајта, моћи да их купите и у нашој књижари (ТЦ Еуроцентар, Македонска 30, Београд), као и у књижарама дистрибутера с којима сарађујемо широм Србије.

Странице << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 >>